Search

HoReCa Lahendused

Aitame oma klientidel luua kasumliku ja personaalse joogimenüü. Selle loomiseks kaardistame kliendiga tootegruppide vajadused, selgitame välja kliendi külastaja eelistatuimad tooteliigid ning selle põhjal loome kliendile parima joogilahenduse.

Meie terviklik teenus sisaldab kvaliteetseid alkoholitooteid, profikasutuseks mõeldud seadmeid, kontseptsioone ja müügiedendusmaterjale. Samuti pakume oma klientidele töötajate koolitust kõiges, mis on seotud jookide serveerimise, soovitamise ja tarbimisega.

GB6 Lounge’i tootesortimenti kuulub ligi 600 erineva hinnaklassi ja taustaga toodet. Valikust leiab Eesti ühe suurima õlle- ja siidrisortimendi, üha laieneva veini- ja vahuveinivaliku ning rahvusvaheliselt tunnustatud kange alkoholi brände. Kõiki sortimenditooteid ühildab üks ühine joon – kõrge kvaliteet.

Oleme kokku koondanud ainult kõrge kvaliteediga tooted, mille müümisel saame kindlad olla, et toode rahuldab kliendi külastaja soove. Tootesortimendi täiendamisel lähtume oma klientide soovidest, tagasisidest ja turutrendidest, et meie tooteportfell oleks igale kliendikategooriale atraktiivne.

12 tegutsemisaasta jooksul on GB6 Lounge teenindanud kokku ligi 1400 Horeca klienti üle Eesti. Pidevalt arenendes oleme omandanud palju teadmisi iga kliendikategooria kohta, mille tulemusena oleme vaieldamatult Eesti üks parimaid eksport alkoholide müüjaid Horeca sektoris.

Meie poolt välja teenitud klientide usaldus ja senine edu motiveerivad meid pidevalt koos oma klientidega edasi arenema ning looma uusi edukaid koostöövõimalusi meie partneritele/klientidele.

Loetu tekitas huvi ning sooviksid rohkem informatsiooni koostöövõimaluste kohta? Lisainformatsiooni saamiseks täida altpoolt leitav ankeet ja meie müügiosakond võtab Teiega järgneva 2 tööpäeva jooksul ühendust!

Goldbergeriga ülihea, kiire ja mugav koostöö. Sortiment kindlasti üks parimaid. Muidugi ei saa mainimata jätta teenindust: vastutulelik, abivalmis ja suurepärased soovitused. Käivad külas igakuiselt ning alati märkavad ja aitavad. Super!

Goldbergeri tootevalikust leiab alati midagi uut ja huvitavat, et oleks külalistele alati midagi uut pakkuda. Asjaajamine müügiesindajaga(Rivoga) on kiire ja professionaalne, igale murele ja soovile on alati leitud parim võimalik lahendus.

Kokkupuutudes mitmete Goldbergeri müügiesindajatega, on koostöö olnud sujuv, avatud, läbipaistev, personaalne ja paindlik. Just kahte viimast hindame me eriti ja see toob Goldbergeri teiste hulgast esile.

Koostöö Goldberger´iga on väga meeldiv. Ettevõte tarne on kiire ka harva esinevate tõrgete puhul ( enamasti tingitud meie enda apsakatest) annab ettevõte endast kõik, et tellitud kaup jõuaks meieni õigeks ajaks. Müügiesindaja vastutulelikust sõnadesse panna ei saa seda saab kirjeldada vaid ülivõrdes. Aitäh, et olete meie koostööpartner!

Goldbergeriga koostöös saame alati olla kindlad kauba tarnimises ning kohalejõudmises. Püsivas suhtluses olemine müügiesindajaga annab alati kõige värskema informatsiooni kauba olemasolus ja tarneraskustest. Kindlasti tulevad kasuks ka külastuspäevad, mida Goldbergeri meeskond harrastab.

Võta meiega ühendust!

Vastame Teie kirjale hiljemalt 2 tööpäeva jooksul!

    Registreeru kliendiks ja võida hinnas!

    Registreeri end kliendiks ning Sulle rakendub koheselt -10% soodustus kõigile tavahinnaga toodetele!