Search
Vincentino veinimaja logo

Vicentino veinimaja asub suurepärase asukohaga Alentejo rannikul, nautides nii Portugali kuuma päikest kui ka Atlandi ookeani värskeeid tuuli. Nagu päike ja meri, mis kogunvead kokku õhtuhämaruses, segunevad ka viinamarjasordid, et luua värskendavaid ja meeldivaid veine. Kõigi nende elementide kombinatsioon annab tulemuseks võrratud veinid, mis ühendavad intensiivsed puuviljaaroomid elegantse happesusega. Iga Vicentino pudel kannab endas edasi Alentejo hinge, Atlandi tuule värskust ja Alentejo ranniku looduslikku puhtust, pakkudes ainulaadset ja täielikku elamust.

Vicentino veinid

Moonlight range

Erinevate sortide segu, mis väljendavad kontrasti harmooniat, nagu Alentejo ja Atlandi ookeani, tugevust ja pehmust, soojust ja värskust, annab tulemuseks hämmastava veinivaliku.

Foggy range

Erinevate sortide segu, mis väljendavad kontrasti harmooniat, nagu Alentejo ja Atlandi ookeani, tugevust ja pehmust, soojust ja värskust, annab tulemuseks hämmastava veinivaliku.

Sunrise

Nagu uue tõusva päikese esimesed kiired, ärkavad viinamarjad, et anda päritolu meie ühe sordi veinidele. Hommikune vibreeriv energia on viinamarjaistandustes tunda ja iga viinamarja imab endasse valgust ja värskust, et ärgata päeva. Selle poeetilise hetke mängijad, viinamarjad arendavad aeglaselt välja oma sordile iseloomulikud omadused. Uurides iga sordi individuaalset väljendusrikkust ja arenedes agronoomiameeskonna ja veinimeistri tähelepaneliku tähelepanu all, sünnib see ühe sordi veinivalik: Sauvignon Blanc, Alvarinho ja Syrah.

Sunset range

Erinevate sortide segu, mis väljendavad kontrasti harmooniat, nagu Alentejo ja Atlandi ookeani, tugevust ja pehmust, soojust ja värskust, annab tulemuseks hämmastava veinivaliku. Valge, millel on ergutav happesus ja erakordne värskus, punane, millel on intensiivne aroom ja elegantne maitse ning roosa, mille värvus on kahvaturoosa ja tekstuur ümar. Need on suurepärased kaaslased lõõgastavateks hetkedeks, näiteks Vicentine’i ranniku ainulaadse päikeseloojangu vaatamiseks.

Vicentino tooted

Registreeru kliendiks ja võida hinnas!

Registreeri end kliendiks ning Sulle rakendub koheselt -10% soodustus kõigile tavahinnaga toodetele!