Search

HoReCa lahendused

Horeca 1

Aitame oma klientidel luua kasumliku ja personaalse joogimenüü. Selle loomiseks kaardistame kliendiga tootegruppide vajadused, selgitame välja kliendi külastaja eelistatuimad tooteliigid ning selle põhjal loome kliendile parima joogilahenduse.

Meie terviklik teenus sisaldab s kvaliteetseid alkoholitooteid, profikasutuseks mõeldud seadmeid, kontseptsioone ja müügiedendusmaterjale. Samuti pakume oma klientidele töötajate koolitust kõiges, mis on seotud jookide serveerimise, soovitamise ja tarbimisega.

GB6 Lounge’i tootesortimenti kuulub ligi 600 erineva hinnaklassi ja taustaga toodet. Valikust leiab Eesti ühe suurima õlle- ja siidrisortimendi, üha laieneva veini- ja vahuveinivaliku ning rahvusvaheliselt tunnustatud kange alkoholi brände. Kõiki sortimenditooteid ühildab üks ühine joon – kõrge kvaliteet.

Oleme kokku koondanud ainult kõrge kvaliteediga tooted, mille müümisel saame kindlad olla, et toode rahuldab kliendi külastaja soove. Tootesortimendi täiendamisel lähtume oma klientide soovidest, tagasisidest ja turutrendidest, et meie tooteportfell oleks igale kliendikategooriale atraktiivne.

Horeca 2
Horeca_3

12 tegutsemisaasta jooksul on GB6 Lounge teenindanud kokku ligi 1400 Horeca klienti üle Eesti. Pidevalt arenendes oleme omandanud palju teadmisi iga kliendikategooria kohta, mille tulemusena oleme vaieldamatult Eesti üks parimaid eksport alkoholide müüjaid Horeca sektoris. Meie poolt välja teenitud klientide usaldus ja senine edu motiveerivad meid pidevalt koos oma klientidega edasi arenema ning looma uusi edukaid koostöövõimalusi meie partneritele/klientidele.

Loetu tekitas huvi ning sooviksid rohkem informatsiooni koostöövõimaluste kohta?

Lisainformatsiooni saamiseks täida altpoolt leitav ankeet ja meie müügiosakond võtab Teiega järgneva 2 tööpäeva jooksul ühendust!

Aktiivset HoReCa klienti
0
Edasimüüjast jaeklienti
0
Aastat kogemusi hulgimüüjana
0
    Sortimenditoodet     
0

Võta meiega ühendust!

Vastame Teie kirjale hiljemalt 2 tööpäeva jooksul!

Registreeru kliendiks ja võida hinnas!

Registreeri end kliendiks ning Sulle rakendub koheselt -10% soodustus kõigile tavahinnaga toodetele!