Search

Maxime Trijol Grande Champagne XO GOLD MEDAL & COGNAC OF THE YEAR!!!

“Head sõbrad!

Meil on hea meel jagada teiega uudist!

“USA Spirits Ratings 2021” võistlusel, hinnati konjakite kategoorias Maxime Trijol Grande Champagne XO konjakit nii kuldmedali vääriliselt kui ka pärjati “Aasta konjaki” tiitliga!

Konjakimaja “Family Trijol” on tänapäeval üks tähtsamaid iseseisvaid perekondi omades kuue põlvkonna kogemusi aastast 1859 ning kontrollides kogu tootmisprotsessi kirgliku pühendumisega algusest lõpuni. 

Konjaki valmistamiseks kasvatatakse Ugni Blanc viinamarju väga kõrgeks hinnatud Grande Champagne piirkonnas. Eau de vie saadakse topelt destileerimise tulemusel, seejärel laagerdub see minimaalselt 3 dekaadi 350 liitrilistes Limousine tammevaatides.

Pikaajalise pühendumise tulemusel valmib rikkalik ja mitmekihiline konjak. Aroomis domineerivad kuivatatud puuviljade, tubakalehe ja röstitud pähklite aroomid. Maitses on tunda sügavust, täidlust ja liköörsust, mis annavad tunnistust pikast laagerdumise ajast.

Ainulaadne, pehme, tasakaalustatud tekstuuriga, eksklusiivne konjak pakub meeldejäävat naudingut.

Rikkalik Maxime Trijol konjakite valik ning nende seas ka Maxime Trijol Grande Champagne XO on Eestis esindatud juba aastast 2000.

Naudingut pakkuv Cognac Maxime Trijol Grande Champagne XO on esindatud nii Kadrioru lossis kui ka parimates restoranides ja butiikides üle Eesti. Ühtlasi on konjak kõrgelt hinnatud ka Eesti konjakiklubide ja kõigi asjaarmastajate poolt.   

Maaletooja Goldberger OÜ“

Registreeru kliendiks ja võida hinnas!

Registreeri end kliendiks ning Sulle rakendub koheselt -10% soodustus kõigile tavahinnaga toodetele!